Zaprojektuj i Wybuduj dla Zabytkowego Kościoła w Zawoni

wieza-koscielna-zawonia

Prace „Zaprojektuj i Wybuduj” związane z przebudową kościoła poewangelickiego w Zawoni dobiegły końca. Dołożyliśmy starań, aby „nowy obiekt” godnie reprezentował gminę oraz mieszkańców Zawoni. Jako miejsce spotkań dla okolicznej społeczności budynek odznacza się unikatowym klimatem wywierając nieopisane wrażenie swoją bogatą historią, oraz ozdobnymi wnętrzami.

Projekt został zrealizowany w całości przez firmę OZBUD. Tym razem nie realizowaliśmy jedynie prac związanych z generalnym wykonawstwem, ale zlecenie wykonane zostało na podstawie modelu „Zaprojektuj i Wybuduj”. Przeprowadzone prace rozpoczęliśmy od wykonania koncepcji architektonicznej, następnie uzyskaliśmy potrzebne uzgodnienia i pozwolenia z pozwoleniem na budowę włącznie. Prace budowlane objęły swoim zakresem wszystkie roboty wymagane dla realizacji tego zadania, razem z zagospodarowaniem terenu, oraz wykonaniem potrzebnych przyłączy. Ostatnim etapem naszych prac było uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu wraz z przekazaniem kluczy do obiektu inwestorowi

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wnętrz dawnego kościoła poniżej, a jeśli macie taką możliwość, to wybierzcie się do Zawoni. Miejscowość ta urzeka spokojem oraz bliskością natury położona nieopodal Trzebnicy pomiędzy malowniczymi pagórkami.

Zapraszamy inwestorów w regionie Dolnośląskim do współpracy w oparciu o model „Zaprojektuj i Wybuduj”. Razem stworzymy budynek uszyty na miarę wymagań zamawiającego w rodzinnej atmosferze.

list-referencyjny-zaprojektuj-i-wybuduj
list-referencyjny-zaprojektuj-i-wybuduj